Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 18.00                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


HASŁO 3D SECURE

Informacja dla Klientów posiadaczy kart VISA realizujących płatności przez INTERNET

Płatności Internetowe dokonywane przez klientów kartą były dotychczas autoryzowane tylko za pomocą numeru karty i daty jej ważności. Od lutego 2015 r. Bank wprowadza dodatkowe hasło zabezpieczające tzw. „Hasło 3D Secure” przesyłane w postaci wiadomości tekstowej SMS na wskazany przez Użytkownika karty płatniczej własny numer telefonu komórkowego. Jest to jednorazowe hasło służące do identyfikacji i zabezpieczenia Posiadacza  karty i akceptacji jego dyspozycji płatniczej przez Internet z wykorzystaniem zabezpieczenia 3D Secure. Ze względów bezpieczeństwa od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart płatniczych i kredytowych.


Komunikat Banku


W związku z tym posiadacz karty aby nadal mógł korzystać z płatności Internetowych z wykorzystaniem karty musi aktywować usługę (zabezpieczenie 3D Secure) w portalu kartowym (www.kartosfera.pl), oraz ustawić limit transakcji internetowych. Wysokość limitu transakcji internetowych ustala się za pośrednictwem Infolinii Banku BPS +48 86 215 50 00 (lub bezpośrednio w placówce Banku Spółdzielczego w Staszowie i jego oddziałach)


Szczegółowy podręcznik dla użytkownika portalu kartosfera.pl