Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku.                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– Osiedle Wschód

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 4A
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie naszych Klientów wprowadziliśmy nową metodę weryfikacji biometrycznej - Finger Vein, która wciąż jest nowością na polskim rynku.

 

Dlaczego biometria?

Bankowość biometryczna to nowoczesność, bezpieczeństwo i wygoda - aby wypłacić gotówkę, wystarczy jedynie przyłożyć palec do specjalnego czytnika, bez konieczności posługiwania się tradycyjnymi kartami z zabezpieczającym numerem PIN.

 

Jak to działa?

Cała procedura jest bardzo prosta. Czytnik skanuje układ naczyń krwionośnych z palca dłoni, dlatego niezbędne jest pobranie wzorca biometrycznego z jednego palca prawej lub lewej dłoni. Dane osobowe Klientów (wraz ze skanowaniem wzorca biometrycznego) wprowadzane są jednorazowo do bazy danych, a następnie wykorzystywane do uwierzytelniania Klienta w bankomacie. Skaner naczyń krwionośnych prześwietla palec niewidzialnym, nieszkodliwym dla człowieka światłem w podczerwieni w krótkim czasie wynoszącym ok. 1.5 sekundy, które jest absorbowane przez hemoglobinę znajdującą się w płynącej „żywej" krwi w żyłach palca powodując tworzenie cienia. Taki cień widziany w kamerze to sieć naczyń krwionośnych. Obraz jest następnie przetwarzany na krótki kod biometryczny, który staje się osobistym, niepowtarzalnym PIN-em Klienta.

 

Wypłata gotówki

Podczas wypłaty gotówki Klient proszony jest o wpisanie numeru PESEL, a następnie o przyłożenie palca do czytnika znajdującego się na bankomacie.
Sam proces potwierdzenia Klienta podczas przeprowadzania transakcji wypłaty gotówki odbywa się poprzez porównanie zgodności jego wzorców biometrycznych.
Po pomyślnej weryfikacji proces wygląda identycznie jak w przypadku wypłaty kartą, a operacja kończy się wydrukiem transakcji.


Korzyści usługi Biometrii:

•    Nie stanowi zagrożenia dla prywatności użytkowników (nie da się pobrać wzorca bez naszej wiedzy, wzorzec może wykorzystać tylko właściciel, wzorzec biometryczny nie zawiera danych wrażliwych).
•    Oszczędność czasu. Biometria skraca czas operacji poprzez szybką weryfikację tożsamości.
•    Najbezpieczniejsza i najdokładniejsza metoda weryfikacji tożsamości.
•    Niezawodna (twój identyfikator biometryczny nie zmieni się przez życie).
•    Unikalne i niezmienne wzory naczyń krwionośnych.
•    Wygodna i łatwa w użyciu.
•    Możliwość wypłaty gotówki bez użycia karty i kodu PIN.
•    Nie można zapomnieć.
•    Bardziej bezpieczna niż odcisk palca!

 

Zapraszamy do naszych placówek, doradcy udzielą szczegółowych informacji dotyczących usługi.

 

Kartosfera Grupa BPS