Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku.                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– Osiedle Wschód

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 4A
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


Bank Spółdzielczy w Staszowie
PDF Drukuj Email

Umarzanie subwencji udzielonych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0

Uprzejmie informujemy, że proces umarzania subwencji udzielonych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0 rozpocznie się po 29 kwietnia 2021 r., natomiast samo udostępnianie pierwszych wniosków o umorzenie do wglądu Beneficjenta subwencji będzie możliwe od 19 kwietnia 2021 r. W związku z tym Polski Fundusz Rozwoju w dniu 13 kwietnia 2021 r. dokonał zmiany obecnie obowiązującej treści Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcz Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Małych i Średnich Firm” Niniejsza zmiana Regulaminu wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia zamieszczenia informacji o zmianie Regulaminu na stronie www.pfrsa.pl, tj. w dniu 28 kwietnia 2021 r.

Dodatkowe informacje:

1. Jak rozliczyć subwencję finansową otrzymaną z Tarczy Finansowej PFR dla Małych i Średnich Firm (Tarcza Finansowa PFR 1.0)

2. Regulamin ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Małych i Średnich Firm”


 

 


 

Szanowni Klienci,


Informujemy, iż w dniu 31.03.2021 r. dotychczas używana przez Państwa aplikacja mobilna EBO Mobile zostanie wyłączona. Jej miejsce zastąpi zupełnie nowa aplikacja eBO Mobile PRO, która pozwoli na jeszcze wygodniejsze i szybsze zarządzanie rachunkiem bankowym z urządzeń mobilnych. Do dnia wyłączenia stara aplikacja pozostaje aktywna dla klienta, jednakże już teraz zalecamy instalację nowej wersji. Nową aplikację mobilną należy pobrać i zainstalować ze sklepu Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.bsstaszow.ebomobilepro

następnie aktywować ją w bankowości internetowej eBO.


Szczegóły aktywacji znajdą Państwo w udostępnionej przez nas instrukcji obsługi ->TUTAJ<-.

 


 

Nowa Bankowość Mobilna już dostępna


 

Informujemy że uruchomiliśmy dla naszych Klientów zupełnie nową bankowość elektroniczną. Zainstaluj ją już teraz i Ciesz się praktyczną obsługą rachunku bankowego, gdziekolwiek jesteś.


Instrukcja obsługi nowej Bankowości Mobilnej ->TUTAJ<-

  

 

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei
i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju oraz wesołego Alleluja

życzą Państwu


Rada, Zarząd oraz pracownicy Banku Spółdzielczego
w Staszowie

 


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 53

Kartosfera Grupa BPS